Menü 
- Kezdőlap
- Információk
- Közösség
- Ranglisták
- Rovatok
- Játékok
- Foci VB
- Ötletbörze
- Párkereső
- Árvaház
- Adományok
- Vendégkönyv
Név:
Jelszó:
Regisztráció
Eddig
2995
került kiosztásra

Jelenleg

látogatónk van


   » Üzenőfal « 
Desideria al Sahib Sheik 2018-01-02 14:51:38
A mai Napi kvíz első kérdésére a hivatalos források szerint nincs jó válasz a megadottak között... :(

Desideria al Sahib Sheik 2018-01-01 11:21:35
Boldog, szeretetben és egészségben, sikerekben és élményekben gazdag, álmokat teljesítő 2018-at mindenkinek!

Desideria al Sahib Sheik Válasz Patás Scarlett üzenetére ("Mi bajod van?...") 2017-12-30 14:03:18
Szerintem ZULU hajrázik a december végi befutó előtt. :)

Desideria al Sahib Sheik 2017-12-24 09:15:54
Amúgy pedig nagyon boldog, békés, áldott Karácsonyt kívánok Mindenkinek! :o)

Desideria al Sahib Sheik 2017-12-24 09:11:56
Hikike! A mai Nyelvész 3. kérdésénél tisztán nyelvtani szempontból két helyes megfejtés is van. :) Remélem, a kifejezésre gondoltál Te is. ;)

Desideria al Sahib Sheik 2017-12-17 10:49:09
ZULU INDIA, BID vagy Hikike! (esetleg bárki, aki ért hozzá...)
Mondjátok már el légyszi, hogy hogyan tudtok üresnek megjeleníteni részeket a billentyűrajz-versenyben.... Egyszerűen nem tudok rájönni... A szóközt ugye nem érzékeli a felület, de akkor mivel??? Segítsetek légyszi! Köszi előre is! :)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Háromban az egyharmad kilencsz...") 2017-12-14 13:39:59
Jaj. Én vagyok a hülye. Bocsánat.

Desideria al Sahib Sheik 2017-12-14 09:44:55
Hiki drága, vitatkoznék a tegnapi számfejtő helyes megoldásával. Ahogy feltüntetted a megoldandó feladatot (9-3 : egyharmad +1= ) a helyes megoldás a 9, mert az osztás felsőbb rendű művelet, így előbb kell elvégezni, mint a kivonást. 1 akkor lenne a helyes megoldás, ha így írtad volna: (9-3) : egyharmad +1=

Desideria al Sahib Sheik 2017-12-13 12:37:07
Hiki drága! Gratulálok a trezorürítéshez!!!! (Látom, még maradt régről néhány bombád. :D )

Desideria al Sahib Sheik Válasz Patás Scarlett üzenetére ("Nálam is így van. Csak nem tud...") 2017-12-12 09:24:44
Talán rossz a képek forrás-url-je. De nem vagyok benne biztos.

Desideria al Sahib Sheik Válasz Patás Scarlett üzenetére ("Másnak sem jelennek meg a képe...") 2017-12-11 18:47:01
Nálam csak egy kép jelenik meg. A többi nem.

Desideria al Sahib Sheik Válasz ZULU INDIA üzenetére ("A JOGAIMAT KÖVETELEM! A JOGAIM...") 2017-12-10 21:24:54
Úgy érzékelem, kedves ZULU INDIA, hogy oly mértékben bírod a magyar nyelvet, hogy nem jelenthet gondot néhány magyar közmondás ismerete. :)

Viszont Hiki, annyiból igaza van, hogy a borsos feladványnál én is vacilláltam, hogy csak simán a bors-e a feladvány, végül azért írtam a közmondást, mert az előtte lévő pár feladvány közmondás volt... Szóval itt azért nem volt egyértelmű, hogy a közmondásra vagy kíváncsi.

Desideria al Sahib Sheik Válasz ZULU INDIA üzenetére ("Amihez gratulálok is neki, de ...") 2017-12-08 09:48:33
Ismételten kérem, kedves ZULU INDIA, maradjunk kulturáltak az üzenőfali beszólásoknál.... Ha másért nem, hát legalább azért, mert gyerekek is vannak körünkben. Köszi.

Amúgy meg úgy gyűlhetett össze ennyi peták, hogy mindig rossz kombinációt adtak meg a játékosok. Ez csak szerencse kérdése.

Desideria al Sahib Sheik Válasz BID üzenetére ("Napi kvíz 3. kérdése rosszul v...") 2017-12-05 15:56:30
Rosszul informált vagy. :D

Desideria al Sahib Sheik Válasz Hikike33 üzenetére ("Csak teszteltem figyeltek e :)...") 2017-12-01 12:36:39
:D :D :D :D
Fellendíted az Üzenőfal forgalmát? :D

Desideria al Sahib Sheik Válasz Hikike33 üzenetére ("Nézd most....") 2017-12-01 12:14:59
Még most sem az igazi, Hiki, drága. :D
De már alakul.

Desideria al Sahib Sheik Válasz Hikike33 üzenetére ("Igen. Gratulálok is a sok éves...") 2017-11-25 21:10:28
Hiki, fent vagy most fb-n?

Desideria al Sahib Sheik Válasz Archie üzenetére ("Köszi Desi az elismerő szavaka...") 2017-11-25 20:57:49
Mindenki kell hozzá, de vezér nélkül nagy valószínűséggel az anarchia győzne... ;)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Hikike33 üzenetére ("Köszönöm drága Réka :) Igyeksz...") 2017-11-25 20:24:13
Hehe, toplistás első hellyel üdvözlünk Téged, Hiki. :D

Gratulálok mindenkinek, legfőképpen Archie-nak, hogy végre a megérdemelt helyre jutott a karaván! :))

Desideria al Sahib Sheik Válasz BID üzenetére ("Tegnapi egérrágtában a koponya...") 2017-11-24 11:53:19
Elfogadtam.

Desideria al Sahib Sheik Válasz Hikike33 üzenetére ("Szia. Ismét itt köztetek :) Sz...") 2017-11-24 09:32:48
Szia Hikikém! Isten hozott újra!! :)))

Desideria al Sahib Sheik Válasz ZULU INDIA üzenetére ("Igazából csak ott voltam a ran...") 2017-11-15 12:47:53
A ranglista elég gyorsan változik, nem olyan nagyok a különbségek. Ráadásul még hosszú a hónap.

Desideria al Sahib Sheik Válasz ZULU INDIA üzenetére ("A szar szarja, hogy azt a szar...") 2017-11-15 10:31:22
Nézd, én azt mondanám, hogy örülj neki, hogy a való életben sikeres voltál (vagy), és gondolj arra, hogy ez csak egy játék.

Ja, és kicsit sok a "szar" a mondatodban. Szeretném kérni, hogy maradjunk a kulturált vonalon.
Egyébként is, ha a több "hogyakutyamegamacskarúgjameg"-szerű kifejezést használnál, hamarabb elpárologna a dühöd is. :o)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Mintha régebben is lett volna ...") 2017-11-14 10:02:02
Igen, és ha jól dereng, pont ugyanezzel a karavánnal volt a gond... :o)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Mukk üzenetére ("A tegnapi egérrágtában, a kézi...") 2017-11-12 22:38:59
Megtörtént. :)

1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 |  13  14 |  15 |  Továbbiak:
(Összesen 1708 üzenet)
Webmaster: Márkus Csaba, alias Archie