Menü 
- Kezdőlap
- Információk
- Közösség
- Ranglisták
- Rovatok
- Játékok
- Foci VB
- Ötletbörze
- Párkereső
- Árvaház
- Adományok
- Vendégkönyv
Név:
Jelszó:
Regisztráció
Eddig
2995
került kiosztásra

Jelenleg

látogatónk van


   » Üzenőfal « 
Desideria al Sahib Sheik Válasz Mukk üzenetére ("Sziasztok! A Mozinál 4 képet r...") 2019-11-27 17:17:55
Elég ez az egy is. :D

Desideria al Sahib Sheik Válasz Dr. Jankó üzenetére ("A tegnapi egérrágta. A "munk...") 2019-11-22 09:42:27
Elfogadtam a munkaadó megfejtéseket is.

Jó tanács: Olyan esetben, ha több jó megoldás is lehetséges, válassz egyet, és írd be azt, mert akkor esélyed van a teljes 5 petákra (ha eltalálod, ami a feladvány volt). Ha mindkettőt (vagy az összeset) beírod, csak a kevesebb pontszámot kaphatod, mert utólagos korrekcióval csak 3 peták jár. ;)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Fari Pupu üzenetére ("Érdekelne, hogy hogy lehet meg...") 2019-11-14 17:27:43
Már megkaptad, ott van a Datolyabankban. XD

Egyébként ha a teveclubon szeretnéd felhasználni, szerintem írj Archienak. (De lehet, hogy itt is olvassa, és küldi. :D )

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Öhm... Réka... elnézést, hogy ...") 2019-11-06 16:04:18
Ismét uppsz.

Elfogadtam.
Mostanában nem jár úgy az agyatok mint az enyém... :Đ

Desideria al Sahib Sheik Válasz Patás Scarlett üzenetére ("Ami azt illeti, több helyen is...") 2019-11-02 23:16:26
:D Ebből az óriás répából lehetne azért lámpást faragni:
https://sokszinuvidek.24.hu/mozaik/2017/10/13/10-kilosra-nott-a-vilag-legnagyobb-repaja/

Desideria al Sahib Sheik Válasz Dr. Jankó üzenetére ("Üdv mindenkinek! Kihagyta...") 2019-11-01 23:16:14
Egyetértek. A helyes válasz az adott kérdésre a karórépa vagy takarmányrépa lett volna.
Én viszont játszottam, és mivel a felsoroltakból a fehérrépa állt legközelebb az igazsághoz, azt jelöltem meg. ;)

Az almával kapcsolatban írt dolog érdekes, még sosem hallottam, hogy ez halloweeni játék lenne. :)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Réka! A tegnapi (10.27.) Egérr...") 2019-10-28 19:52:33
Ejnye mán... :D
Elfogadtam.

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Réka! A tegnapi (10.25.) Egérr...") 2019-10-26 23:29:16
Elfogadtam. :)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Archie üzenetére ("Okés, akkor felírtam 18 petáko...") 2019-09-24 20:48:46
Ó, köszönöm. :)

Desideria al Sahib Sheik 2019-08-12 17:10:00
Hú, Dr. Jankó! Ez a mai Tili-toli rendesen megizzasztott. :D

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Réka, a tegnapi (06. 18.) Egér...") 2019-06-20 12:39:50
Jaj, bocsi, elfelejtettem visszajelezni: elfogadtam. :)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Mukk üzenetére ("Szerintem a tegnapi eggérágtáb...") 2019-05-12 15:45:44
Elfogadtam.

Desideria al Sahib Sheik 2019-05-09 16:07:52
Úgy látom, a tegnapi mozikvíznél nem csak én tippeltem másképp, mint a játékmester. Az egyik kép tuti, hogy a Next-ből volt... Ilyenkor mi van? Lehet korrekciót kérni?

Desideria al Sahib Sheik Válasz ZULU INDIA üzenetére ("Ma egy cigány faluban indiai ú...") 2019-05-09 15:49:21
Pénzt szórtál nekik.

Desideria al Sahib Sheik 2019-04-12 12:57:35
A mai Nyelvész 1. feladványában pusztán nyelvtanilag nézve két helyes megfejtés is van...

Desideria al Sahib Sheik Válasz Dr. Jankó üzenetére ("Mivel rajtad kívül nemigen ját...") 2019-04-02 13:41:19
Bár érzem a szarkazmust, de a gratulációt köszönöm.

Amúgy nem szoktam nézni, hogy hányan játszanak, úgyhogy köszi az infót. Már csak azt nem értem, hogy ha nem játszol amúgy sem a Tili-tolival, miért töltesz fel szivatós képet.. Ja, de. Értem. XD

Desideria al Sahib Sheik 2019-04-01 13:26:31
Ha a múltkori képre panaszkodtatok, hogy túl sok volt az egyforma, akkor ez a mostani Tili-tolis feladvány minek minősül? :D

(Amúgy kicsit jobban kell koncentrálni, de azért megcsinálható. Tapasztalat.)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Patás Scarlett üzenetére ("Igen, miután szólt valaki......") 2019-04-01 13:13:28
Akkor régebben volt tárhely-szerver-függő. :)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Réka, elfogadnád a tegnapi (03...") 2019-04-01 11:11:02
Nem tárhely-szerver-dolog az óra?

Az Egérrágtát meg elfogadtam. :)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Timyke jr. üzenetére ("Helló, szeretném kérni az egér...") 2019-03-29 14:47:14
Elfogadtam. :)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Patás Scarlett üzenetére ("Igen, túl sok ezen a képen az ...") 2019-03-28 23:34:13
Nem volt túl sok egyforma. Csak kétszer kettő. Szerintem abszolút kezelhető volt.
Kihívás? Igen. De csak kicsit kell jobban figyelni, mint egyébként.

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Réka, elfogadnád a tegnapi (02...") 2019-02-27 22:13:39
Elfogadtam. :)

Desideria al Sahib Sheik Válasz Patás Scarlett üzenetére ("Nem baj, ebből okulva legközel...") 2019-01-16 17:33:23
Mindig érdemes. Mert ha nem is lenne jó, 3 peták jár érte, ha értelmes a megfejtés. :D

Desideria al Sahib Sheik Válasz Tehetséges Vehemencia üzenetére ("Dettó így voltam vele én is. :...") 2019-01-16 14:22:51
Bocsánat. Először gondolkoztam, betegyem-e feladványnak, de aztán gondoltam, nem csúnya szó, miért ne. (Meg jobb gyorsan nem jutott eszembe...)

Desideria al Sahib Sheik Válasz ZULU INDIA üzenetére ("https://www.gyakorikerdesek.hu...") 2019-01-14 14:53:44
Értem. A válaszadók ugyanolyan állásponton vannak, mint én. Annyiban pontosítanám a véleményemet, hogy hosszú utat tettek meg idáig, keveredtek más népekkel, ezért nem 100% az egyezés. De azt meg amúgy sem állította senki.

1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9  10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  Továbbiak:
(Összesen 1708 üzenet)
Webmaster: Márkus Csaba, alias Archie